Dilovası’ndaki siyasi parti ilçe başkanları DEVA Partisi İlçe Başkanı Ali Çelik’in ev sahipliğinde bir araya geldiler.

|

Dilovası’ndaki siyasi parti ilçe başkanları bir araya geldiler

DEVA Parti’si İlçe Teşkilatında DEVA Partisi İlçe Başkanı Ali Çelik, CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir, Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Erkan Bilikli, İYİ Parti Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz, HDP Dilovası İlçe Başkanı Kadir Demir ile Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Başkanı Ercan Oğuz bir araya gelerek kentin ortak sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Siyasi partilerin ülke siyasetinde farklı anlayış ve uygulama isteklerinin gayet normal olduğunu bunun yansımasının da keskin görüş ve fikir ayrıklarının olmasının doğal olduğu savunuldu.

Dilovası yerel siyasetinin bir hizmet siyaseti olduğunu, tek hedef ve gayenin ise  ilçede yaşayan tüm vatandaşların daha iyi ve kaliteli hizmet almaları yönde iktidar ve muhalefet partilerinin aynı dili konuşmalarının önemi belirtilerek bir daha ki toplantıya ilçede teşkilatı bulunan AK Parti ile MHP ilçe Başkanlarını da davet ederek tüm siyasi parti ilçe başkanlarının katılımını sağlamak olduğu belirtildi.

DEVA BAŞKANI ÇELİK SİYASET BİR  HİZMET ARACIDIR

Açılış konuşmasını yapan ev sahibi parti DEVA Başkanı Ali Çelik, Dilovası’nda bir ilki gerçekleştirerek herkesi bir masa etrafına toparlamaya çalıştıklarını Gelecek Partisi İlçe Başkanı Fesih Telli’nin sağlık sorunları nedeniyle katılamadığını belirterek bir dahaki toplantıya BBP, AK Parti ve MHP’nin de katılımıyla Dilovası’nda bir birlikteliği en iyi şekilde sağlayarak ilçedeki hizmet birimlerinin daha etkin ve verimli iş üretmelerini sağlamada bizlerin de daha mükemmelini yapmaları için tavsiyelerimizi, tıkanan hizmet kanallarının önünün açılması içinde  eleştirilerimizi yaparak siyasetin hizmet aracı olduğunun teyidini birlikte başaracağız dedi.

CHP BAŞKANI AYDEMİR DİLOVASI BİR BEŞ YIL DAHA GERİ GİTMESİN

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir’de yaptığı konuşmada 

Ali Toltar’dan  İnşaat Yüksek Mühendisi olarak halkın çok şeyler beklediği, tek hizmetinin sadece  Bağdat Caddenin giriş-çıkışına kapanlar koyarak ucube bir prestij caddesi yaptığını zaten daha başkanlığı bırakmadan dökülüp gittiğini belirterek onun döneminden gelen bir çok sorun hala sorun olarak duruyor bizler bu sorunların çözümü için Belediyeden çok şeyler bekliyoruz ve yapılması içinde takipçisi olacağız dedi

YRP BAŞKANI OĞUZ DİLOVASI’DA İKİ DÖNEM BAŞKANLIK YAPAN BİR BAŞKAN İSTİYORUZ

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ercan Oğuz’da yaptığı konuşmada, geçmişte belediye yönetimlerinin çok büyük hatalar yaptıklarından hizmet üretemediklerini bunun karşılığı olarak da iki dönem üst üste göreve yapan başkan olmadığını, Mevcut belediye başkanı Hamza Şayir ve yönetiminin halka çok kaliteli hizmetleri getirmelidir. Halkımız vefalıdır ve  iki defa üst üste bir başkan seçilerek Dilovası’rda bir ilki de sağlamış olur dedi. Ekisik ve yapılmayan hizmetlerin de takipçisi olacaklarını söyledi.

HDP BAŞKANI DEMİR YANLIŞ YERDE MUTLULUK ARIYORUZ

HDP Dilovası İlçe Başkanı Kadir Demir yanlış yerde mutluluk aranıyor, Dilovasındaki belediyecilik tarihinde şimdiye kadar hep sağ partiler görev yaptı. Çarpık yerleşim çarpık sanayileşme hep bu dönemlerde oldu. onun için yanlış yerde halkı mutlu edecek hizmetler üretilemez diyerek yerel ve ülke siyasetiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI YILMAZ ÇÖZÜLMEYECEK HİÇ BİR SORUNUMUZ YOK

İYİ Parti Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz, Dilovasında çözülemeyecek hiç bir sorun göremiyorum ama çözülmek istenmeyen sorunlarımız var hep sorun olarak da devam edecek. Kömürcüler OSB, Çevre, gibi onlarca sorun hep sorun olarak duruyor. Bunları çözülemeyecek sorunlar olarak görmüyoruz. İnşallah bu sorunları ortak bir dil ile gündeme bu toplantılarla getirirsek çözümüde getirmiş oluruz dedi.

SP İLÇE BAŞKANI BİLİKLİ SORUNLARIN TAKİPÇİSİYİZ

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Erkan Bilikli’de yaptığı açıklamada, Millet İttifakı olarak meclis üyeleri ile birlikte her belediye meclisinde sorunları takip ederek etkin bir muhalefet sağladıklarını belirterek sorunların takipçisiyiz ve takipçisi olamaya devam edeceğiz dedi.


Yorup Yap

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.